Home // Kwestie organizacyjne // Studium przypadku – rozwiążmy razem Twój problem

Studium przypadku – rozwiążmy razem Twój problem

Studium przypadkuPostanowiłem stworzyć nowy dział na blogu, który dotyczyć będzie z życia wziętych spraw związanych z wynajmowaniem mieszkań. Studium przypadku – będzie serią artykułów poświęconych rozwiązywaniu problemów nadesłanych mi przez moich czytelników. Wszystkie wpisy z tego działu znajdą swoje miejsce na pasku u góry w odpowiedniej zakładce.

Jeżeli masz jakiś problem związany z wynajmowaniem swojej nieruchomości i nie znalazłeś do tej pory rozwiązania na mojej stronie, to musisz koniecznie do mnie napisać.

Formularz kontaktowy znajdziesz »TUTAJ«.

Opisz mi proszę dokładnie swoją sytuację, a ja korzystając ze swojej najlepszej wiedzy, postaram się pomóc Ci rozwiązać ten węzeł gordyjski. Jeśli nie będziesz sobie tego życzyć, to Twój przypadek nie zostanie opublikowany na stronie. Przede wszystkim chodzi mi o to, aby Ci pomóc, a to, że na Twoich doświadczeniach mogą skorzystać też inni czytelnicy, jest dodatkowym, bardzo pozytywnym bonusem.

Jeżeli w przeszłości spotkał Cię jakiś problem, który udało Ci się rozwiązać i nie jest już aktualny, ale mimo to masz ochotę podzielić się tą historią z innymi, to również zapraszam do kontaktu. Najważniejsze, abyśmy wszyscy wyciągali wnioski z błędów już popełnionych i dzięki nim zabezpieczali się na przyszłość.

 

Czekam na wiadomość od Ciebie.

 

1 Comment

  • Świetny blog. Bardzo dużo przydatnych informacji w jednym miejscu. Cieszę się, że powstał też dział „studium przypadku”, myślę, że przyda się bardzo wielu osobom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.